O nas

O nas

 

Marka Nateland powstała w 2014 roku. Naszymi produktami są ręcznie szyte akcesoria bawełniane dla niemowląt i dzieci.

Nasze produkty zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Oferujemy własnoręcznie szyte pościele dziecięce wykonane ze 100% bawełny.

Nasze produkty to między innymi:

  • Pościele jednostronne (wzór/kolor vs biała bawełna) oraz dwustronne (wzór/kolor vs wzór/kolor)

  • Ochraniacze jednostronne (wzór/kolor vs biała bawełna) oraz ochraniacz dwustronne (wzór/kolor vs wzór/kolor) w rozmiarze 160×30

  • Prześcieradła w ramiarze 120×60

  • Rożki

  • Organizery

  • Girlandy

Doskonałe wykonanie i najwyższa jakość materiałów sprawia, że pościele nawet po wielu praniach zachowują żywe kolory. Materiały używane do produkcji naszych produktów są najwyższej jakości o gramaturze 145 g/m2, dzięki czemu są trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne kolory i wzornictwo upiększy każdy pokój dziecięcy.

 

Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań rodziców i dzieci. Oprócz produktów dostępnym na sklepie nateland.eu wykonujemy indywidualne projekty kompletów pościeli wraz z ochraniaczem, prześcieradłem i rożkiem. W tym celu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem dostępnego formularza:

Napisz do nas

lub prze adres e-mail nateland@wp.pl

Jeżeli poszukujesz idealnego prezentu na urodziny, odwiedziny lub wyprawkę dla dziecka świetnie trafiłeś. Przejrzyj nasze propozycje, jeżeli nie znajdziesz zadowalających projektów stwórz własną kompozycję a my ją wykonamy.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla niemowląt.

O nas Tekstylia godne zaufania